ss x
x

Dziecko, które pomoże: Walker Brevi


Czy warto kupować chodzik dla dziecka? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ opinie pediatrów i rodziców są podzielone. Jeśli zdecydujesz się na zakup tej przydatnej rzeczy, powinieneś wiedzieć, czego szukać, wybierając i kupując walker.


Jak wybrać chodzik

Przede wszystkim zmierzyć szerokość wszystkich drzwi w mieszkaniu, aby mieć pewność, że przechodnie będą przez nie przechodzić. Więc zdecydowałeś się na model, co dalej?

 1. Najpierw sprawdź ramę chodziarki. Zgodnie ze standardem szerokość podstawy powinna być dwukrotnie większa od górnej. Jeśli szerokość górnej i dolnej części podstawy jest równa, to jest prawdopodobne, że spacerowicze przewrócą się wraz z dzieckiem.
 2. Koła. Im więcej, tym lepiej i wygodniej będzie się poruszać. Wysokiej jakości koła powinny obracać się i być wyposażone w zamek.
 3. Siedzenie. Rama siedziska musi być sztywna, najlepiej z regulacją głębokości i podparciem pleców dziecka. Optymalna pozycja dla dziecka - siedząc w chodziku pierś dziecka powinna znajdować się na tym samym poziomie, co wierzch bazy.

im8186

Chodziki o wysokiej jakości są dodatkowo wyposażone w wiele przydatnych opcji. Na przykład, obecność zdejmowanej osłony znacznie uprości czyszczenie siedziska, można go łatwo zdjąć i umyć. Sumienny producent sprawi, że spacerowicze będą dla dziecka jak najwięcej interesujące. W tym celu na blacie można zainstalować różne zabawki edukacyjne, muzyczne guziki, żarówki, które przez pewien czas zajmą dziecko i nieco rozładują matkę.

Zasadniczo podejmij decyzję o zakupie wózków: zapytaj sprzedawcę o certyfikat jakości, sprawdź przydatność wszystkich części, upewnij się, że nie ma zapachów. Wysokiej jakości materiały nie wydzielają żadnych zapachów.

Aby nie zawieść się w zakupie - kupuj towary sprawdzonych producentów. Zwróć uwagę na gokarty z kart do gokartów wykonane we Włoszech.


Go-wózki na piersi giocagiro

Nowi piechurzy włoskiego producenta, którzy nie tylko spełniają swój bezpośredni cel, ale także są całym rozwijającym się centrum. Dzieciak będzie zachwycony kolorowym wyglądem i radosnymi bohaterami umieszczonymi na dole spacerowiczów. Dziecko doceni także przekształcenie walker brevi giocagiro w prawdziwe bujane krzesło! Wystarczy nacisnąć odpowiedni klawisz między kołami.

1360280988792_bulletin

Ogólna charakterystyka Walker Brevi Giocagiro

 • Zgodność z EN 1273;
 • Wiek dziecka: od 6 do 12 miesięcy;
 • Obecność klucza, który aktywuje swing;
 • Obracające się koła zapewniają zwrotność i łatwość poruszania się w bucie;
 • Zdejmowana osłona siedziska;
 • mechanizm zabezpieczający przed przypadkowym składaniem;
 • Panel gier, zasilany dwoma bateriami, jest wyposażony w 14 muzycznych i lekkich zabawek;
 • 3 pozycje wysokości;
 • Szafka spacerowa pozwala dziecku obracać się wokół siebie;
 • Bezpieczeństwo: Walkers brevi giocagiro po obu stronach mechanizmu antypoślizgową, która blokuje chodzik dla dzieci w pobliżu schodów.

Zasady korzystania z walkera

Bez względu na to, jak dobrzy są spacerowicze, nadal musisz przestrzegać zasad ich używania.

 1. Nie pozostawiaj dziecka w chodzeniu bez opieki. Jeśli w domu są schody, ogranicz do nich dostęp tak bardzo, jak to możliwe.
 2. Noś buty dziecięce podczas korzystania z walker.
 3. Dostosuj wysokość do takiego poziomu, aby dziecko nachylało się na całej stopie. Kolana powinny być lekko zgięte w tym samym czasie.
 4. Zacznij korzystać z walkera z minimum 5-7 minut dziennie, stopniowo zwiększając do 30-40 minut dziennie.
 5. Gokarty przeznaczone są dla małych dzieci o wadze nie większej niż 15 kg i wzroście do 80 cm.
 6. Zapewnij bezpieczny ruch wokół domu - usuń wybrzuszenia i niestabilne meble.

Korzystając z walkera, kieruj się nastrojem dziecka. Nie zmuszaj dziecka w walkerze. Jeśli on nie jest zainteresowany, być może, nie jest czas, a może Walker nie potrzebuje swoją pulchną chłopczyka.

1079004_1

W jakim wieku możesz korzystać z walkera

Według pediatrów, umieścić dziecko w walker lepiej, kiedy nauczył się siedzieć stabilnie, bez wyciągania z powrotem i mocno trzymając plecy i głowę. Jeśli przyjmiesz ramy czasowe, wiek ten wynosi około 6-7 miesięcy. Ale w każdym przypadku konieczne jest wzięcie pod uwagę indywidualnych cech dziecka. Ktoś ma ten moment wcześniej i ktoś trochę później.


Powiązane publikacje