ss x
x

Skacze dla małego niepokoju


Każdy rodzic marzy o harmonijnie rozwiniętym dziecku. Postaraj się, jak to możliwe, aby dziecko od pierwszych miesięcy otrzymało jak najwięcej informacji o świecie. Z każdym nowym dniem dziecko poświęca coraz mniej czasu na sen. Począwszy od wieku trzech miesięcy, niemowlęta nie rezygnują z prób uzyskania nowego rodzaju rozrywki od swojej matki. Chęć poznania okruchów jest naprawdę nieograniczona. I tu powstaje pytanie, co zrobić z dzieckiem. Pożądane jest, aby gra była przydatna i niech matka trochę wolnego czasu. Czy to nie jest łatwe zadanie? Aby znaleźć rozwiązanie, konieczne jest poznanie cech rozwoju dzieci do roku.Jakie zajęcia są przydatne dla dzieci?

Psychologowie od dawna dowiodły, że bez rozwoju fizycznego nie może istnieć coś mentalnego. Dlatego gra musi być mobilna. Inny postulat sugeruje, że od momentu, w którym dziecko zaczęło trzymać głowę w tyle, najlepszą rzeczą dla niego jest spojrzenie na otaczający go świat. To potężny impuls w rozwoju inteligencji dziecka będzie okazją do obejrzenia otaczającej go panoramy.

Najważniejszą rolę w rozwoju psychiki dziecka odgrywają wrażenia dotykowe. Rozwijająca się zabawka musi być wielowarstwowa. Połącz miękkie, twarde, gładkie, chropowate powierzchnie i, oczywiście, wszystko to powinno być dostępne, aby dziecko spróbowało detali na zębie.

W łonie matki owoce mogą cieszyć się muzyką. Być może nie ma takich dzieci, które nie lubiłyby piosenek, nie interesowały się różnymi dźwiękami. Dzieci w przedszkolu cieszą się nawet prostym szelestem, dzwoniącymi zabawkami, nie mówiąc już o muzyce. Śmieszna muzyka podnosi nawet flegmatyków.

Aby rozwinąć mechanikę rąk, gra powinna dawać możliwość dotykania, skręcania, obracania obiektów o różnych rozmiarach i kształtach. Kulki, talerze, kostki, złożone przedmioty (na przykład zwierzęta, owady).

Nowoczesne zabawki powstają z uwzględnieniem wniosków psychologów, ale żaden z nich nie może łączyć wszystkich tych życzeń.Szczególnie trudno jest wykluczyć obecność osoby dorosłej z procesu. Istnieje jednak wyjście. To jest inny skoczek. Taki produkt zajmie dużo czasu, aby pozwolić sobie na morze pozytywnych emocji.

Skaczący fisher cena tropikalny las

Reprezentują konstrukcję trzech metalowych stojaków połączonych za pomocą składanej okrągłej podstawy. Moduł do umieszczenia dziecka jest zawieszony na mocnych sprężynach. Dzięki takiemu projektowi nie ma potrzeby wieszania swoich umysłów, gdzie powiesić zworki i wywiercić otwory do mocowania w ścianach lub suficie. Ponieważ jest to autonomiczny projekt, można je przenosić zarówno po mieszkaniu, jak i na przykład do daczy. Ponadto są wystarczająco kompaktowe, aby można je było przewozić w samochodzie. Okrągła podstawa ma możliwość składania, zmniejszając średnicę.

Konstrukcja jest stabilna i bezpieczna. Sprężyny są chronione przez pokrywy z gęstej tkaniny. Moduł siedziska wykonany jest z wysokiej jakości nietoksycznego plastiku. Specyfika tego polega na tym, że miejsce, w którym znajduje się dziecko, obraca się, zapewniając skąpą panoramiczną inspekcję. Mechanizm łatwo się obraca. Nawet najmniejsze dzieci łatwo się obracają, popychając nogi. Miękkie, ale mocne majtki z tkaniny, w których siedzi dziecko, można odczepić i umyć.

Aby wyregulować wysokość siedziska w stosunku do poziomu podłogi, do resorów przymocowane są zawiesia regulacyjne. Dla ułatwienia użytkowania umieszczane są na nich cyfrowe znaki. Możliwe jest użycie 4 poziomów.

Cechą skoków tej firmy jest interaktywny mechanizm muzyczny. Działa od skoków dziecka. Melodii towarzyszy miganie kolorowych świateł. Możesz dostosować czas trwania melodii (do 4 minut). Zasilane bateriami trzema palcami.

Konstrukcja elementów gry jest stylizowana na dżunglę. Stojaki mocujące wyglądają jak palmy. Gdziekolwiek ten mały się obróci, będzie otoczony przez zwierzęta tropikalnego lasu: małpę, słonia, motyla. Warto wyciągnąć rękę i sięgnąć do jasnej papugi lub żaby.

Jeśli wolisz bardziej znajomy krajobraz niż dżungla, cena za rybę rozwinęła się. To jest farma. Skoczkowie są konstruktywnie wykonani w ten sam sposób, ale jako zabawka karapuz otrzyma krowy, teetotalne "kociaki", wirujące kaczki, anty-wandalową książkę z jagnięciną, warzywa.


Bądź ostrożny!

  1. Nie przeciążaj konstrukcji (jest ona przeznaczona dla dziecka ważącego do 12 kg)
  2. Nie pozostawiaj dzieci bez opieki
  3. Nie stosować u dzieci poniżej 4 miesięcy


Powiązane publikacje