ss x
x

Funkcjonalność jetem Walkera


Kiedy nadchodzi długo oczekiwane wydarzenie, narodziny dziecka, nadszedł czas na kłopoty, ale są to miłe troski. Przecież do roku każdego miesiąca ma urodziny. Coś nowego dzieje się, więc powiedział pierwszą "aga", uśmiechnął się. Pół roku latania niezauważone. I tam już nauczy się stać, zabawki, które były na początku, nie interesują go. Dziecko wkrótce się pojawi, a rodzice naprawdę chcą mu udzielić wsparcia i pomocy. A potem zyskuje się cudowny wynalazek - chodziek.

7998018

Opinie rodziców tutaj są różne, niektórzy twierdzą, że to szkoda i niebezpieczeństwo. Ale podczas gdy dziecko jest małe i małe dla niego wszystko wokół niego jest jednym wielkim niebezpieczeństwem, jeśli nie ma w pobliżu dorosłych. Inni twierdzą, że z tego powodu noga jest niewłaściwie uformowana. Chociaż tutaj konieczne jest wzięcie pod uwagę indywidualnego rozwoju stopy miękiszu, często takie problemy są wrodzone.

Eksperci twierdzą, że jest to doskonały symulator dla niedojrzałych mięśni. Ponadto wspaniała nowa zabawka. A najbardziej popularne modele to chodziki dziecięce Jetem (Niemcy), które są prezentowane na zdjęciu.

Jakość i bezpieczeństwo

Wiele z tych spacerowiczów obejmuje kilka modeli. Różnią się one między sobą wyborem melodii, kolorów, wyglądu, oczywiście funkcjonalności. Ale wszystkie mają łatwość, zwrotność, obecność ośmiu sprzężonych kółek, obracających się o 360 stopni, czyni je bezpiecznymi. W nich dziecko jest chronione przed przewróceniem. W razie potrzeby łatwo przekształcają się w krzesełko dla zabawy lub wspaniałego skoczka.

Wygoda dodaje miejsce bez paska z dolnym mocowaniem. Praktyczna jakość ma tutaj tkaninę, z której jest wykonana, dzięki czemu fotel można łatwo usunąć.

Różnorodność modeli

Kolory modelu są bardzo harmonijne i przyciągają uwagę małych naukowców. A panel do gier sprawi, że będą twoją ulubioną zabawką w arsenale twojego ptactwa. Oprócz tego można wykorzystać miejsce pod panelem zamiast stołu. W sklepach można znaleźć następujące modele:
  • jetem bravo
  • wróżka jetem
  • skuter jetem
  • łaska jetem

jetem_egg_red

Zacznijmy od ostatniego na liście - łódka jetem grace.Bardzo interesującą funkcją dla najmłodszych badaczy jest możliwość przekształcenia się w fotel bujany. W celu ochrony dziecka znajdują się dwa korki, umożliwiające kontrolę ruchu, a także dwa zamki zabezpieczające przed niespodziewanym złożeniem. Możliwość regulacji wysokości w 4 pozycjach, jest wymienna jednostka, która może być używana jako oddzielna maszyna do gier, wytrzymałe siedzenie, gumowy zderzak. Chodziki są wyposażone w bardzo lekką ramę, zwartą harmonijkę, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Są również niezastąpione, jeśli matka i dziecko często są sami. Aby wykonać podstawowe prace domowe, okruchy muszą zostać rozproszone, oczywiście pod warunkiem, że znajdują się one w polu widzenia.


Go-carts jetem bravo

Również regulowana wysokość w trzech trybach. Dzięki zamówionym kołom nie pozostawiasz zadrapań na podłodze i bezgłośnie jeździsz. Panel gier ma 3 przyciski, ale jest tu więcej melodii. Łatwo usunięte, okazuje się stół dla dziecka. Małe okruchy będą trudne do zniesienia z powodu takiego stołu. Można przekształcić w fotel bujany. Mają łatwy projekt, ale, co najważniejsze, jest, chroni dziecko, drugi zamek jest zamkiem.

Wróżka Go-Carts

Bardzo silny. Niemożliwe jest zawrócenie w nich okruchów. Buciki Jetem wróżka wyposażona w 8 kółek, które są otoczone silikonem. Aluminiowa rama sprawia, że ​​są bardzo lekkie. Miękki zderzak po obwodzie i szeroka podstawa. Panel gry jest dość zróżnicowany: skrzypiące zabawki i kołowrotek przy maszynie do pisania, podczas chodzenia tworzy się dźwięk. Wróżki odrzutowców mają jasne, atrakcyjne kolory.

Go-carts jetem scooter

Tak jak wszyscy trenerzy tej marki, model skutera ma lekkie ciało. Z łatwością zmieniają się w skoczków, rozwiązując w ten sposób problem wyboru większości rodziców. W końcu, przy niewielkim budżecie, często możemy pozwolić tylko na jedno. Ale tutaj producenci próbowali. Część gry jest wykonana perfekcyjnie, jest klucz do zapłonu, dźwięk symuluje motocykl. Dzieci z tego będą po prostu zachwycone. Różnorodność melodii i dźwięków, regulowana głośnością, wyjmowanymi grzechotkami. To wszystko urzeka dziecko w skuterze. Ale dla spokoju rodziców - siła budowy i bezpieczeństwo ruchu dziecka. Osiąga się to dzięki szerokiej i solidnej podstawie, a także głębokiemu siedzeniu dla siedzenia.

Jetem_scooter_light_blue

Na co zwracać uwagę przy zakupie walkera

  • Fundacja
  • Koła
  • Wysokość
  • Bezpieczeństwo

Fundament musi być stabilny i szeroki, dla bezpieczeństwa dziecka. Od uderzeń nieoczekiwanych kolizji, dobrze, jeśli jest gumowy zderzak.

Koła powinny obracać się o pełny obrót tak, aby dziecko podczas przetaktowywania nie było zatrzymywania się i nie przewracało się. Co więcej, im więcej z nich, tym lepiej wykonywać okruchy manewrów.

Fotel musi mieć dużą głębokość, aby karapot nie wypadł z niego. Zwróć uwagę na obecność mocnego oparcia dla bezpieczeństwa. Również powinno być łatwe do mycia.

Wysokość powinna być dostosowana, ponieważ dziecko rośnie skokowo. Im więcej pozycji regulacji, tym lepiej.

khjl

Uważaj na wzrost dziecka i zawsze dostosowuj dla niego chodzików, aby był dla nich wygodny i nie tylko interesujący.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze dla rodziców. Zwróć uwagę na ograniczenia ciężaru i wysokości określone w instrukcjach dla spacerowiczów. Nie zostawiaj go samego, ponieważ dziecko nie wie, jak kontrolować prędkość i pomimo gumowych zderzaków i stabilnej podstawy może stać twarzą do ściany. W żadnym wypadku nie powinno być w pobliżu drabiny.


Powiązane publikacje