ss x
x

Co jest potrzebne do gokartów


Dzieci rosną bardzo szybko. A noworodki każdego dnia zaskakują swoich rodziców osiągnięciami. A kiedy okruchy zaczynają robić pierwsze kroki, pojawia się pytanie o potrzebę kupowania chodzików. Rozwój w pierwszym roku życia dla dzieci jest najważniejszy i rodzice z pewnością chcą zainwestować w swoje dziecko wszystkie mocne strony i możliwości. Rynek oferuje wiele rodzajów sprzętu do chodzenia i czasem trudno jest rodzicom zdecydować o tej różnorodności. Ale ten zakup jest bardzo ważny i należy do niego podejść, ważąc wszystkie plusy i minusy, wybierając wariant odpowiedni dla Twojego malucha i dokładnie wiedząc, że wydasz swoją krew.

Nie rozważymy klasycznej wersji chodzika w formie fotela na podstawie z kołami. Dzięki nim wszystko jest jasne, a ten rodzaj produktu długo i zdecydowanie zajął jego miejsce na rynku. Osobno i bardziej szczegółowo zajmuje się innymi typami spacerowiczów, którzy inaczej nazywają się gurneys. Aby dokładnie wiedzieć, co chciałbym przekazać Twojemu ukochanemu dziecku, pomocne będzie szczegółowe zbadanie informacji o produkcie.

84781028


Co to jest rollercoaster

Gokarty dla dzieci w wieku poniżej jednego roku życia są produktem na kółkach o wystarczającej stabilności. Z jej pomocą łatwiej jest wykonać pierwsze kroki bez obawy o utratę równowagi. Rozwijanie bramkarzy bramkowych zasadniczo różni się od klasycznej wersji walkera. Są produktem, dla którego chcesz umieścić dziecko. Dzieciak trzyma specjalny uchwyt i idzie, a wózek pod jego naciskiem porusza się do przodu. To rodzaj wózka do wsparcia. Dziecko może w każdej chwili zwolnić uchwyt i usiąść na podłodze, czołgać się lub po prostu usiąść. Okruchy nie są w żaden sposób ograniczone jego ruchem i żadne mięśnie nie są zaciśnięte. A spacerowicze na wózku służą jedynie jako asystenci podczas chodzenia. W przeciwieństwie do klasycznego modelu chodzików, opcja ta nie zakłóca w żaden sposób fizjologicznie prawidłowego rozwoju chodzących okruchów.Wózek dla dziecka są przedstawione na zdjęciu.

Oprócz wsparcia dla chodzenia takie symulatory obejmują urządzenia rozwijające: pianino, sorter lub oba. Takie chodzące dzieci pomogą nie tylko chodzić, ale także pomagają w rozwoju małych zdolności motorycznych u dzieci do roku, uczą zręczności, rozwijają słuch i pomagają w nauce zwierząt. Rozwijające się części zależą od modelu, ale prawie każdy model jest gotowy na zaspokojenie interesów dziecka w każdy możliwy sposób.

0804-1

Wybierając taki symulator, należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

  1. Produkt powinien być tak odporny na zniekształcenia, jak to możliwe i nie powinien się zginać, jeśli maluch się potknie.
  2. Koło powinno być łatwe do skrętu, ponieważ dziecko nie będzie w stanie wywierać dużego wysiłku podczas skręcania lub skręcania.
  3. Pożądane jest, aby produkt był wyposażony w gumowane kółka, w przeciwnym razie istnieje ryzyko przesuwania się po gładkiej powierzchni, na przykład na parkiecie.

Oczywiście powstaje pytanie o wiek, w którym produkt może być używany. Wiele zależy od modelu, ale w większości przypadków od chwili, gdy tylko dziecko zacznie robić pierwsze kroki. Najczęściej jest to właśnie asystent w chodzeniu, który pojawia się w regionie roku.

Należy zwrócić uwagę, że najbardziej preferowanym modelem są rolki walców, które mogą być stosowane w różnych wersjach: w postaci jednostki wywołującej i w postaci chodziarki.

Rozwijające się możliwości bloku są używane, gdy dziecko nauczyło się tylko siedzieć i dopóki pierwsze kroki nie są jeszcze daleko. Oznacza to, że w okresie do jednego roku. W tej wersji nogi stojaka są odkręcane, a blok wywołujący kładzie się na podłodze. Dzięki temu dziecko może wygodniej sięgać po różne elementy gry. Kiedy dziecko zaczyna chodzić, wózek inwalidzki kładzie się na kołach i dziecko może już śmiało chodzić, trzymając uchwyt. Z reguły ten moment nadchodzi w regionie roku.

97070236a18233cae67da45f37af38b0


Jaki rodzaj piechura wybrać

Jeśli zdecydujesz się wybrać jeden z tych modeli walker, powinieneś zwrócić uwagę na następujące marki: Felice, Smoby, Simba, Fisher-Price.

Wózek dziecięcy z modelu Felice 0804-NL odnosi się do niedrogiego. Model wykonany jest z materiałów przyjaznych dla środowiska i zawiera niezwykłe efekty rozwojowe. Prezentowany jest w formie maszyny z elementami dźwiękowymi i świetlnymi. Akumulatory niezbędne do jego działania znajdują się w zestawie. Zaprojektowany model dla dzieci do roku.Fortepian muzyczny, w który wyposażony jest symulator, można usunąć i wykorzystać jako osobną zabawkę.

Furgon z serii Smoby Cotoons jest droższy, ale spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczętom. Panel przedni jest wyposażony w wiele jasnych elementów skrętnych, więc oprócz chodzenia dziecko będzie miało wózek z przyjemnością do zabawy. Osobliwością tego modelu jest to, że kierownica jest wykonana zamiast standardowego uchwytu. Symulator pomoże miękiszu wykonać pierwsze kroki z większą pewnością siebie, zmniejszyć obciążenie kruchego kręgosłupa i pomóc utrzymać równowagę. A dzięki panelowi z wieloma szczegółami dziecko rozwinie zdolności motoryczne i uważność. Zaleca się stosowanie od sześciu miesięcy, czyli znacznie wcześniej niż w czasie pierwszych kroków.

Spacerowicze z Simby również są dobrymi asystentami w pierwszych krokach. Część gry wykonana jest w formie motyla, którego skrzydła mogą wydawać różne dźwięki. Model wyposażony jest również w sortownik, różne elementy obrotowe, a na jednym ze skrzydeł motyla znajduje się mini-książka. Producent zaleca ich stosowanie od 9 miesięcy do półtora roku.

Fisher-Price oferuje również wspaniały spacer dla malucha przez sześć miesięcy. W przeciwieństwie do innych opisanych modeli, ten jest wyposażony w dodatkowe elementy mocujące, dzięki czemu wózek staje się jeszcze bardziej stabilny. Zabawka może być umieszczona poziomo, dzięki czemu blok rozwijający się jest wygodniejszy w dotarciu do dziecka. Rozwijające się części są wykonane z różnych materiałów, co przyczynia się do rozwoju nie tylko drobnych umiejętności motorycznych, ale także umiejętności dotykowych. Panel do gry ma obrotową kulę, drzwiczki, które można otwierać i zamykać, ostrza i figurki geometryczne, obracające się koła ze zmieniającymi się obrazami.

Nosze i chodzik 2

Osobna uwaga zasługuje na wózek inwalidzki, wykonany jako maszyna do pisania. Jest to pełnoprawna maszyna na kółkach, na której dziecko może siedzieć i przesuwać nogami do przodu, aby się poruszyć. Dzieci chętnie grają zabawki naśladujące dorosłość. Dlatego taka maszyna do pisania zaspokoi dziecięce pragnienia grania za kierownicą i rodzicielskie pragnienie ochrony dziecięcej gry. Ale rozważymy opcję nie wózek w czystej postaci, ale symulator, który łączy zarówno wózek inwalidzki i rozwijających się walkerów dla dzieci.

Gdy tylko dziecko zacznie podejmować pierwsze kroki, zadaniem rodziców będzie wszelka możliwa pomoc dla miękiszu w tej trudnej sprawie. W wieku jednego roku, aby utrzymać dziecko na wózku inwalidzkim, staje się to już dość trudne, a następnie wózek inwalidzki wyposażony w uchwyt przyjdzie na pomoc, za pomocą której matka będzie mogła prowadzić transport dziecka. W takim przypadku miękiszu w dowolnym momencie będzie mógł odpocząć i nie będzie niepotrzebnie przeładowany. Ten model będzie pierwszym środkiem transportu okruchów po wózku. Oprócz uchwytu dla rodziców taki wózek inwalidzki ma dodatkowe boczne krawędzie, dzięki czemu dziecko nie spada przypadkowo, z wysokim oparciem i parasolem. Wszystkie dodatkowe urządzenia są usuwane, a trener z wózka inwalidzkiego zamienia się w niezależny środek transportu.

Niewątpliwą zaletą tego wariantu transportu w porównaniu z klasycznym wózkiem jest wzmocnienie mięśni dziecka i zmiana postrzegania tego, co się dzieje. Dziecko już wierzy, że nie jest zabierane, ale podróżuje sam.

h,

Gdy dziecko dorasta, należy zdjąć rodzicielski długopis i dziecko może całkowicie się poruszać. Cóż, jeśli model jest wyposażony w różnego rodzaju przyciski i dźwignie, jeśli możesz umieścić różne przedmioty na siedzeniu. Wszystko to przyczyni się do rozwoju wyobraźni i logiki.

Oprócz takich modeli funkcjonalnych producenci oferują rodzicom warianty wózków inwalidzkich, które łączą funkcje maszyny i spacerowiczów. Normalna maszyna z wysokim oparciem może być również popychana przez dziecko, ale jest lepiej, jeśli przejęcie jest w pełni przekształcone. Zdjęcie pokazuje przekształcenie wózka inwalidzkiego w chodzikach i vice versa.

Opcja 2 na 1 potrwa znacznie dłużej. Z reguły są one przeznaczone dla dzieci w wieku poniżej trzech lat. A rodzice w tym samym czasie zaoszczędzą znaczną kwotę.

Jak wybrać chodzik dla dzieci 2 w 1

I tak, w porównaniu ze zwykłymi spacerowiczami, bardzo korzystne jest koło, symulator, który łączy w sobie funkcję samej maszyny. Taki zakup, na pewno, ani jednego dnia nie zadowoli dziecka.

Kupując, rozważ:

  1. Zabawka powinna być wysokiej jakości, ponieważ od tego zależy zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.
  2. Funkcje wieku. Jeśli Twoje dziecko już pewnie chodzi, to w chodzaku nie jest konieczne i trzeba wybrać tylko wózek z funkcją maszyny do pisania.
  3. Cechy rozwoju fizycznego dziecka. Nogi okrucha z odpychaniem powinny łatwo dotykać ziemi, ale nie powinny być mocno zgięte. Zabawka nie powinna być łatwo przenoszona przez malucha w dłoniach, to jest, biorąc pod uwagę masę produktu.
  4. Chłopcy i dziewczęta lubią różne zabawki. I tylko ty wiesz, co ci się spodoba. Aby dostosować zabawkę do swoich upodobań, musisz wziąć pod uwagę wszystkie preferencje dziecka. Dla chłopaka jest lepiej, jeśli jest to maszyna do pisania, a dla dziewczynki, na przykład, zwierzę. Ale tutaj wszystko jest czysto indywidualne.
  5. Nie kupuj symulatora w postaci zwierzęcia nieznanego dziecku lub transportu. Może go wystraszyć i użyć zabawki, której odmawia.
  6. Bezpieczeństwo produktu. Pokrycie produktu powinno być bezpieczne, ponieważ dziecko nadal może spróbować smaku zabawki. Wszystkie szczegóły muszą być ściśle przykręcone, aby nie zostały połknięte w jakikolwiek sposób.

Po zatrzymaniu wyboru modelu 2 w 1 konieczne jest przyjrzenie się następującym produktom: Playskool gokart 2 w 1, Fisher-Price Walkers - wózek inwalidzki "Lion", ELC Walker 2-w-1.

Gokart Playskool 2 w 1 jest jednym z najtańszych modeli i kosztuje mniej niż dwa tysiące. W tym przypadku wózek inwalidzki jest wygodny, stabilny i łatwo przekształca się z wózka inwalidzkiego na maszynę do pisania. Jednocześnie w obu pozycjach zabawka jest wystarczająco stabilna. Maszyna wyposażona jest w schowek i dość szerokie siedzisko, a na przedniej ścianie ozdobione są różne detale rozwojowe: naczynia, kręta młyn, wirujący bęben z efektami dźwiękowymi. Zabawka jest obliczana dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do osiągnięcia wagi 19 kg. A do końca, do roku lub trzech lat, dziecko będzie go używać zależy od tego, ile dziecko będzie do niego przywiązany.

Fisher-Price Walkers - wózek inwalidzki "Leo" należy do kategorii zabawek droższych i kosztuje około czterech tysięcy rubli. Model składa się z dużych części i jest łatwy do złożenia. Zabawka wykonana jest w bardzo oryginalny sposób: do pyska przyczepiona jest tkanka z tkaniny, a po obu stronach przymocowane są teksturowane, łatwo poruszające się motyle. Nos lwa wykonany jest z przezroczystego plastiku. Po kliknięciu uaktywnia się efekty dźwiękowe: śmiech, warkot lub muzyka. Nos zaczyna mrugać. Ku radości rodziców, objętość jest regulowana. Uszy lwa wystają w postaci uchwytów podczas jazdy.Wykonany z wysokiej jakości plastikowego wózka inwalidzkiego i jest przeznaczony dla osób w wieku do trzech lat. Łatwo się przekształcając, podnosząc siedzisko z wózka inwalidzkiego do rozwijających się wózków.

ELC Chodzik 2 w 1 z pewnością zostanie doceniony przez dziecko. Zabawka wykonana jest z jasnego plastiku i jest przeznaczona dla dzieci do dwóch lat. Symulator różni się w zależności od wieku dziecka. Najpierw chodzi o wózek dziecięcy, a następnie wózek inwalidzki. Przyciski na kierownicy zapalają się po naciśnięciu przycisku i odtwarzaniu muzyki. Na siedzeniu znajduje się sortownik. Zabawka oprócz umiejętności chodzenia pomoże rozwinąć wyobraźnię i reakcję.

Oprócz zakupu zabawki, zadaniem rodziców jest nauczenie dziecka zabawy z nim. Graj razem z dzieckiem, pokaż wszystkie zalety zabawki, a potem przyniesie ci i dzieciom wiele ciekawych, fascynujących zegarków.


Powiązane publikacje