ss x
x
Dziecko płacze

Filtry
Lament trzy-miesięcznego dziecka przed snem
Lament trzy-miesięcznego dziecka przed snem
Dziecko płacze - matkę zdenerwowany i szuka rozwiązania, to kręci okruchy na dłoniach lub pasz. Czy to prawda? Oprócz głodu płacze w dzieciństwie w ciągu 3 miesięcy? Czy potrzebuję specjalistycznej konsultacji?
Przyczyny niespokojnego snu dziecka w nocy Przyczyny niespokojnego snu dziecka w nocy
Jeśli dziecko śpi niespokojnie w nocy, rodzice są pozbawieni normalnego odpoczynku. Po zrozumieniu przyczyn tego zjawiska można znacznie poprawić nocny sen dziecka. Co robić w tej sytuacji?
Dlaczego 8-miesięczne dziecko nie śpi dobrze w nocy Dlaczego 8-miesięczne dziecko nie śpi dobrze w nocy
Dlaczego sen jest ważny dla wzrostu i rozwoju dziecka. Główne przyczyny zaburzeń i cech snu u ośmiomiesięcznego dziecka. Jak uniknąć emocjonalnego przeciążenia. Co zrobić, aby dziecko dobrze spało w nocy.
Uśpimy dziecko w 6 miesięcy Uśpimy dziecko w 6 miesięcy
Czasami aby uśpić sześcioro dzieci, rodzice mają dużo pracy. Istnieje jednak kilka skutecznych sposobów na znaczne ułatwienie tej procedury.
Wkładamy dziecko do łóżka w ciągu 1 roku Wkładamy dziecko do łóżka w ciągu 1 roku
Jak umieścić jednego roku do łóżka? Jak nauczyć go zasypiania na własną rękę i bez łez? Co zapobiega zasypianiu miękiszu? Kilka zasady są łatwo zasnąć i sposób iść do łóżka bez mleka dnia i nocy.
Płaczę przed dzieckiem Płaczę przed dzieckiem
Ten artykuł analizuje naturę płaczu, zwłaszcza dzieci śpiących dzieci poniżej jednego roku, przyczyny fizyczne, emocjonalne i psychologiczne dzieci płaczą przed pójściem do łóżka, jak je rozwiązać.
Przyczyny stałego płaczu noworodka Przyczyny stałego płaczu noworodka
Istnieje kilka z najbardziej prawdopodobnych przyczyn dlaczego noworodek płacze dużo i często. Większość z tych rodziców można rozwiązać na własną rękę, ale w niektórych przypadkach wymaga pomocy lekarskiej.
Dlaczego miesięczne dziecko płacze bez odpoczynku Dlaczego miesięczne dziecko płacze bez odpoczynku
można znaleźć w tym artykule, wpływ na organizm dziecka płacz, dlaczego dzieci mogą spać ciągle płacze i źle, że można podjąć, aby go uspokoić i skonfigurować sen.
Przyczyny płaczu w śnie czteromiesięcznego dziecka Przyczyny płaczu w śnie czteromiesięcznego dziecka
Dziecko 4 miesięcy i płakał we śnie, kiedy taka sytuacja jest normalna wariant, a kiedy trzeba biec do lekarza. Czym jest fizjologiczny płacz? Jak zareagujesz, gdy dziecko zacznie płakać?
Lament jednego rocznego dziecka w nocy Lament jednego rocznego dziecka w nocy
Rodzice bolesne patrzeć, jak ich ukochane dziecko płacze w nocy, zwłaszcza jeśli nie rozumieją tego powody. Wyjaśniliśmy, dlaczego tak się dzieje najczęściej i jak sobie z tym poradzić.
Dlaczego dziecko nie śpi i nie płacze Dlaczego dziecko nie śpi i nie płacze
Częściej niż nie, noworodek może płakać z uczuciem głodu lub bolesnej kolki. Ale często grudnichki wołanie i nie spać z innych powodów. Zazwyczaj rosną starszego dzieciaka jego sen przywrócone.
Zobacz więcej

Dziecko płacze

Pomiędzy matką a noworodkiem istnieje ścisłe połączenie biologiczne, które utrzymuje się przez długi czas. Małe dziecko płacze, jeśli nie masz wystarczająco obecność matki. Nie czuje ciepła, zapachu mleka, nie może być przyczepiony do klatki piersiowej. Inne powody, tylko konsekwencja głównej rzeczy - brak komunikacji matki, uwagi. Ulubiony mama nie zauważyła, że ​​pieluchy są mokre, po prostu nie karmione, nie mocno docisnąć gdy gazy fermentować w żołądku ...

Dlaczego dziecko płacze?

  • jeśli boli wargi, szuka sutka, tak głodny;
  • niezadowolony podrzucanie - mokre, brudne;
  • krzyczy, odwraca się - torturowany przez kolkę;
  • zmartwiony, nerwowy - podekscytowany.

Dlaczego kobiety z afrykańskich plemion, dziecko rzadko płacze. On dzień i noc jest z rodzicem w bliskim kontakcie; ssie pierś do woli. Podstawowe potrzeby małego człowieka - uścisk mojej matki jest w 100% spełniony. Jednocześnie afrykański jest zawsze zajęty w jakiejś aktywności, tak, że dziecko rozwija się bardzo szybko, a oboje nie nudzić.