ss x
x
Procedury

Filtry
Sen dziecka po jego stronie: szkoda lub korzyść
Sen dziecka po jego stronie: szkoda lub korzyść
Zdrowe i zdrowy sen dla pełnego rozwoju noworodka zastawu. Głównym zadaniem dla młodych rodziców - aby zapewnić dziecku spokojny i komfortowy sen. Pierwsze miesiące jego życia grudnichok śpi prawie całą dobę. Czas snu może trwać od siedemnastu do dwudziestu dwóch godzin ...
Dlaczego dziecko płacze po kąpieli Dlaczego dziecko płacze po kąpieli
Możliwe powody, dla których noworodek płacze po kąpieli. Główne sposoby zapobiegania tej sytuacji. Ogólne zalecenia dotyczące przeprowadzania procedur wodnych.
Nauczyć się prawidłowo pompować smarkaczki Nauczyć się prawidłowo pompować smarkaczki
Kiedy noworodek zakłóca zatkany nos, a potem nie może jeść prawidłowo lub zapoznania się z otaczającym światem. Dlatego głównym zadaniem mama i tata, aby pomóc jej dziecko, eliminując zimno.
Przygotowanie piersi do procedury żywienia Przygotowanie piersi do procedury żywienia
Jak przygotować swoje piersi do karmienia piersią, jakie trudności mogą się pojawić przy stosowaniu dziecko do piersi, i jak sobie z nimi radzić - odpowiedzi na pytania o znaczeniu dla kobiet, które decydują się na karmienie piersią.
Karmienie piersią kobieta karmiąca piersią Karmienie piersią kobieta karmiąca piersią
Co musisz wiedzieć o matce na temat pielęgnacji piersi? W końcu karmienie piersią jest procesem naturalnym. Ale okazuje się, że przyniósł tylko radość, a nie problemy i niedogodności, trzeba wiedzieć ...
Śliwki, jako środek pomocy dziecku z zaparciami Śliwki, jako środek pomocy dziecku z zaparciami
W artykule opisano przydatne właściwości suszonych śliwek, wiek, w którym można je wprowadzić do karmienia dziecka, oraz przepisy na przygotowanie puree i napojów ze śliwek dla dziecka.
Mydło, jako lekarstwo na zaparcia u niemowląt Mydło, jako lekarstwo na zaparcia u niemowląt
Różne środki stosowane są w przypadku zaparć u małych dzieci. Ktoś wymyśla nowe, ale ktoś z powodzeniem korzysta ze starych sprawdzonych. Najważniejsze, aby celowo podchodzić do problemów, bez uprzedzeń.
Masaż brzucha: pierwsza pomoc dla dziecka z zaparciami Masaż brzucha: pierwsza pomoc dla dziecka z zaparciami
Dziecko ma zaparcia. Co powinienem zrobić? Nie spiesz się, aby kupić lek.Prawidłowo wykonany masaż brzuszka noworodka pomoże po prostu, skutecznie i bezpiecznie rozwiązać ten problem.
Jak używać lewatywy dla dzieci Jak używać lewatywy dla dzieci
Konieczność stosowania lewatywy dla niemowląt jest kontrowersyjna, ale jeśli jest pełna ufności i czytanie lekarz, rodzice muszą być wyraźnie i wiedzieć co i jak to zrobić.
Przepisy dotyczące porannych procedur dla noworodka Przepisy dotyczące porannych procedur dla noworodka
Dla osoby w każdym wieku, procedury rano dbać o siebie, i zmusić się jest absolutną normą, a ten rytuał.

Procedury

Ludzi zgromadziły spore doświadczenie interakcji z dzieckiem, tworzą pewne zasady i działania, które przyczyniają się do harmonijnego rozwoju, edukacji, dobrego samopoczucia. Niektóre procedury muszą być wykonywane codziennie, na przykład higienicznie. Inne, które stymulują aktywność ruchową lub mają wpływ Hartowanie przeprowadza się stopniowo, zgodnie z nabytych umiejętności. Specjalna opieka zdrowotna prowadzona jest przez personel medyczny.

Jakie podstawowe procedury są wykonywane od urodzenia do roku:

  • Higieniczne: oczyszczania oczy, uszy, skóry, jamy ustnej, leczenie rany startowe tnącego paznokci.
  • Woda: pływanie, pływanie, tarcie, mycie, mycie.
  • Hartowanie: kąpiele powietrzne, wylewanie, chodzenie boso.
  • Fizjoterapia: masaż klasyczny, gry dotykowe.

Przechodząc żadnej procedury w ekscytującym doświadczeniem z dowcipów, wierszy, rytmicznych piosenek, należy użyć danych efekt nagrywać na podświadomość poprzez pozytywne emocje. Zorganizuj aktywność dziecka tak, aby obowiązkowe procedury naturalnie pasowały do ​​jego życia i stały się nawykiem.