ss x
x

Wiek, aby zacząć przyzwyczajać się do puli

Nie jest tajemnicą, że wszyscy ludzie są inni i rodzicielska świadomość, a raczej stopień przebudzenia instynktów macierzyńskich i ojcowskich jest różny w zależności od rodziny. Dla tych z was, drodzy czytelnicy - cudotwórcy, którzy chcą uzyskać prostą i zwięzłą odpowiedź na pytanie, kiedy postawić dziecko na garnku, średnia odpowiedź istnieje - na początku chwili, gdy wasz cud ma 22-30 miesięcy. Począwszy od poczęcia, powstanie i rozwój małego cudu ma naturalną sekwencję i pewną sekwencję procesów.


Zdolność do świadomej kontroli naturalnych momentów oczyszczania organizmu z przestarzałych i przetworzonych nie powstaje w tym samym czasie. To trudny proces transformacji bioenergetycznej i chemicznej, i tak, musisz być samowystarczalny, ponieważ sadzenie i inkubacja może i będzie tak nieprzewidywalny, jak się wydaje!

Zagłębmy się głębiej: We współczesnym świecie, kiedy przetrwanie i dobrobyt materialny mogą mieć wielką wartość, szczerze życzymy każdemu rodzicowi mądrości, siły i energii. Wszyscy musimy być w stanie prawidłowo rozdzielić priorytety życiowe, zawsze pamiętać, rozpoznawać i stale utrzymywać zdolność odkrywania i rozwijania w sobie cech pedagogicznych.

Każdy rodzic musi być nauczycielem, ze względu na swoje dziecko. Edukacja młodego pokolenia zależy od podejścia do samego procesu edukacji, kluczem do sukcesu, jakim jest monitorowanie dziecka, oraz zdolność do identyfikowania cech jego wyłaniającej się osobowości, pomagając mu podjąć pierwsze kroki, w drodze poznawania tego świata.

Dotyczy to nawet tak pozornie prostego pytania o to, ile miesięcy trzeba rozpocząć sadzenie dziecka na doniczce. Pedagogiczne podejście do twojego dziecka pomoże każdemu rodzicowi uniknąć niepotrzebnych obaw, które zapewnią proces wychowania, a nawet sadzenie w radości i miłości, które są tak potrzebne dla nas i naszych dzieci.

łóżeczko i nocnik

Tak więc, od jakiego wieku konieczne jest uprawianie umiejętności nocnika dla każdej małej osoby?

Początkowo na ten temat zapowiadać ogólny spokój, bo maksymalnie 4-5 lat, każde zdrowe dziecko, bez względu na to, jak wiele wysiłku jest stosowany, taki czy inny sposób, aby nauczyć się kał. Więc, w zasadzie, jeśli zainicjujemy sadzenie dziecka na doniczce wcześniej niż ten wiek, jesteśmy lepsi! Naukowcy zdefiniowali także dolny próg, przed którego rozpoczęciem nie należy zaczynać uczyć dziecka do puli.

Oto, drodzy rodzice, trzeba pogodzić się z nieuchronnością odniesienia do usług pieluchy i pieluszki, które będą musiały pożegnać się nie wcześniej niż w ciągu pierwszych 22-30 miesięcy życia. To na takie okresy mózg dziecka rozwija zdolność świadomego kontrolowania procesów oddawania moczu i wypróżniania. W tym momencie, mały odkrywca również w stanie zrealizować i bardzo Celem puli, która uzupełnia listę kluczowych czynników wpływających na określenie optymalnego wyboru okresu, gdy jest to konieczne, aby zacząć uczyć dziecko do nieskomplikowanych przypadkach puli.

Często zdarzają się przypadki, w których ze względu na brak możliwości zakupu pieluch, lub brak czasu i wysiłku, aby umyć pieluchy, skarbników rodziny decydują się na rozpoczęcie sadzenia dziecko na garnku tak szybko, jak to możliwe. Niestety, w ten sposób będziemy musieli stawić czoła wszystkim możliwym wariantom rozwoju wydarzeń, ale nie po to, aby uzyskać pożądany rezultat.

Opierając się na fakcie, że każdy kochający rodzic, delikatnie mówiąc, nie są przyjemne patrzeć na histerycznej dziecka urodzonego w miłości i dla miłości, aby być, oni nie rozumieją i nie są w stanie nawet zrozumieć, co chciał z niego tot, oczywiście nie jest to konieczne przed 22 miesięcy . Takie sadzenie nie doprowadzi do niczego dobrego. Należy również zauważyć, że pytanie: ile czasu potrzeba, aby wszyscy osiągnęli pomyślny wynik szkolenia? - nie ma jednej odpowiedzi.

Ten proces może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. "Ale proszę!" Mówisz ... Co zrobić z faktem, że wszystkie matki i ojcowie naturalnie i słusznie chcą zobaczyć i jeszcze zobaczyć swoich najlepszych mistrzów w czymś, niż inne dzieci? Mój zwycięzca rozwija się skokowo, omal że jego pierwsze słowo wiolonczeli, kiedy był tylko pół roku życia! I postawię go na pulę na rok! Ile tam jest tej nauki o ceramice? Moje dziecko Prodigy jest łatwy do opanowania ... Te myśli są często odbierane przez innych matek, które decydują, że ich dziecko lepiej niż nic, a także powinny zacząć uczyć, I - jest mały, nie ma już pełny idzie do puli ...

To naturalne pragnienie radości i dumy ze swojego dziecka! Jest on przeznaczony do pomocy w monitorowaniu wzrostu i rozwoju przyszłego geniusza i rekord wyświetla jego cechy, predyspozycje, talenty ...

oswoić dziecko z doniczką

Przyzwyczaić do puli przed wystąpieniem sprawdzonej fizjologicznego minimum, należy przewidzieć, czy cudowne dziecko wyraźnie przejawia gotowość takich sygnałów:

  • Często suchość pieluch jest zauważalna tak długo jak 1,5-2 godziny!
  • Stabilizacja okresowości stolca
  • Świadomość w zrozumieniu różnicy między dużym a małym
  • Dążenie do niezależności w procesach rozbierania / rozbierania
  • Znając części ciała, pokaż nos, pokaż oko
  • Dyskomfort z pracy w majtkach
  • I wreszcie - świadoma demonstracja pojawiającej się potrzeby ciała!

Zgadzam się, są to proste znaki i bardzo łatwo zauważyć.

Przy silnym zaufaniem oświadczamy, że w przypadkach doniczkowe nie powinny być oceniane i porównywane z ilu miesięcy były przyzwyczajone do dzieci z sąsiedztwa i jakie postępy wiek, w którym demonstruje swoją mistrz, ponieważ każde doświadczenie, które przychodzi na różne sposoby.

Gotowość zależy od wielu czynników, na przykład dziewczyny dojrzewają do tego wcześniej, ponieważ u chłopców układ mięśniowy rozwija się dłużej. Odgrywa rolę w charakterze kandydata do sadzenia, skłonnej do emocjonalnych dzieci przyzwyczaić później niż spokojniejsze.

Życzymy wszystkim, aby nie myli prawdziwych znaków z jednorazowymi losowymi trafieniami w celu nocowania. Można to łatwo vozbalovat dumy kochającego rodzica, popychając jego mózg dostrzec myślenie życzeniowe. Podobno moje dziecko już wcześniej się nauczyło! Takie pułapki, a także nadmierna troska, który występuje czasami - nie jest niczym innym wyświetlaczu pragnienie, aby stać się lepszym człowiekiem!

Radosną wiadomością jest to, że owoc Twojej Miłości daje ci możliwość zostania najlepszym tatą i mamą na świecie! A do tego musimy mieć dobre, świadome dziecko, traktując je jako dorosłych w pierwszej kolejności, wraz z pojawieniem się odpowiedniej czułości i ciepła rodzicielskiego! Wydawałoby się, i takie globalne chwile wyboru odpowiedzi na tak małe pytanie: Kiedy umieścić dziecko na doniczce? Okazuje się, że w tym samym czasie.

Dobrym przykładem jest metoda pomocnicza w praktyce sadzenia ... używana, niestety w wielu rodzinach, powszechnie znana jako "pi-pi-pi" i "ah-ah". Częste powtarzanie tych „rozmów” produkują nienaturalny odruch, z którym dziecko mózg w pewnym wieku będzie musiał opuścić i więcej - w walce. Tutaj wymawia to „zaklęcie”, a centrum kontroli główka dziecka występuje konflikt sygnałów, jak otrzymał od impulsów pęcherza, że ​​... jest pusty! Gdzie jest konflikt - nie jest odrzucenie, zmarszczył brwi, małe usta bielmik ... ładne małe nerwy, krzyki i piski są przestrzegane. W związku z tym bardzo prawdopodobne niezrozumienie tego zachowania przez młodych rodziców, a tam i przed karą nie jest daleko ... I poszło - poszło "złym stepem"

Jednak takie przypadki nie są haniebne, ale naturalne, a nawet konieczne na drodze do osiągnięcia stanów radości, pokoju i harmonii w rodzinie. Bądź cierpliwy, a jeśli zaczynasz się uczyć dzieciaka, spotkał się wyraźny opór i noncooperation, zdecydowanie lepiej odłożyć szkolenia. Pamiętaj, ponieważ naukowcy udowodnili, że sadzenie na doniczce, w każdym przypadku, musisz rozpocząć nie wcześniej niż 22 miesiące!

456371_png

Biorąc pod uwagę wyjątkowość każdej osoby, od całej różnorodności ludzkości, żaden, nawet najbardziej doświadczony lekarz, nie będzie w stanie dokładnie określić, od ilu lat konieczne jest rozpoczęcie sadzenia na dziecięcym tronie. Cokolwiek można powiedzieć, to zaszczyt poznać takie subtelności tylko najbliższe. Najlepszy ze wszystkich, czuć swoje stworzenie może tylko ty, kochającą mamę i tatę.

Pamiętaj, że twój mały cud także cię czuje, czuwa nad tobą i kształtuje obrazy zachowań. Uważa się, że jeśli dziecko będzie zobaczyć, jak iść do toalety ty, w odpowiednim czasie, to pomoże mu zrozumieć cel puli, będzie mieć swój - wielki, on - trochę. Nie waż się lekceważyć wrażliwości dziecka!

W każdym procesie uczenia się nowego dziecka nawet dzieci odczuwają i doskonale rozpoznają intonację i nastrój ... A takie interakcje, trzeba przyznać, są decydującym czynnikiem harmonijnego rozwoju zdrowej osobowości. Dlatego, aby nawet takie lekcje jak sadzenie, płynąć swobodnie, tworzyć przyjemną atmosferę i uczyć się poprzez zabawę!Inspirując rozdzielające słowa do każdego z rodziców:

Wszyscy kochający dusza, tworzyć i manifestować cud nowego życia, czuć jak serce wywołało falę naszych szczerych gratulacji do zadowolony zyskuje niepowtarzalną okazję przeżyć to wyjątkowe i wspaniałe doświadczenie ojcostwa i macierzyństwa ci. Zapisać stan wdzięczności za dar w swoich wewnętrznych światów tak długo, jak to możliwe, tak hojnie obdarzył tym świetle ponownie wprowadzone przez ciebie, krewni prysznic stałą ziemię! I niech twoje garnki wypełnione celowo, naturalnie i bez przegapić!


Powiązane publikacje