ss x
x

Buty membranowe dla najmniejszych


Buty membranowe są tworzone dla skarpet w trudnych warunkach pogodowych. Wewnątrz buta jest obsługiwany przez pożądany klimat - specjalną membranę, która nie pozwala przejść wody lub zimna, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Stąd nazwa brzmi jak. Nogi w nim nie są mokre, nie zamrażają i nie pocą się, niezależnie od warunków pogodowych. Ponadto membrana utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz około trzydziestu stopni. Wielu rodziców wątpi, czy ta temperatura wystarcza na ciepło nóg dziecka. Tak więc w tej temperaturze nie ma przegrzania i nadmiernej potliwości.

obuwie membranowe

Buty membranowe mają swoje osobliwości, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie. Takich butów nie można nosić ze skarpetami ze 100% wełny lub domku, suszyć obok urządzeń grzewczych, można używać tylko specjalnych sprayów pielęgnacyjnych.

Obuwie zimowe z membran jest oczywiście lepsze, dzięki temu rośnie popularność obuwia. Jest technologiczny, praktycznie nieważki, praktyczny i bardzo odpowiedni na naszą zimę.

Technologia komfortu

Cienka i porowata folia, która znajduje się pomiędzy materiałem zewnętrznym a wnętrzem i jest membraną. Zawiera wiele mikroskopijnych porów, które nie pozwalają na przenikanie wiatru, wody, mrozu do wnętrza. Naturalne parowanie osoba naprzeciwko mogą łatwo przejść przez membranę. Nogi oddychają prawidłowo, ale nie moczyć.

Buty mogą być wykonane z różnych rodzajów membran, które wyróżniają się wysokimi kosztami i jakością:

Membrany klasy ekonomicznej.

Obuwie zimowe z membraną dla dzieci kosztuje nie więcej niż dwa tysiące rubli. Ale jakość jest nadal wątpliwości. Dość często zdarza się wyciek, to nie wykonuje swoje funkcje. Fakt, że do produkcji taniego obuwia membrany membrany stosując najniższą jakość, niska odporność na wodę. Szwy w takich butach często nieszczelne. Jeśli te buty szyte zwykłych dziur urlopu przeszycia, przez które woda i powietrze, membrana traci swoje właściwości.Aby to zrobić solidną błona jest dość drogie, więc buty z wytrzymałej dobrej membrany nie może być tanie. Tylko tanie buty z membraną dla dzieci nie utrzymują ciepła dobrze, znacznie gorzej niż zwykłe zimowe buty futrzane w tej samej cenie.

Środkowy segment membran.

ubieramy dziecko w zimie

Aby w pełni doświadczyć wszystkich zalet i funkcji obuwia membranowego, znacznie lepiej jest kupować towary z nowoczesnej membrany. Pionierem i obecnie najbardziej znanym producentem błony buta jest Firma «Gore-Tex». Najpierw szyte buty dla sportu i podróży. Centymetr kwadratowy takiej membrany jest ponad miliard, były dwadzieścia tysięcy razy już z kropli wody, ale sto razy szersze niż pary cząsteczek. Dowodzi to, że pozornie nieprzepuszczalne buty i oddycha w środku. Ponadto takie buty są bardzo praktyczne, wytrzymałe i wytrzymują wiele lat.

Membrany firmy "SympaTex" są nieco inne. Oni nie są porowate. Wilgoć jest otrzymany przez przesunięcie go w ciepłej stronie zimnej membrany. Taka membrana jest bardzo niezawodna i trwała, obuwie zachowuje swoją funkcjonalność przez długi czas, nie podlega zanieczyszczeniom, jest produkowane w Niemczech.

Membrany od znanych marek obuwia

Widząc popyt na obuwie z membran, wiele marek obuwia podjęło produkcję. Ich jakość jest również dobra, ale nadal zaufanymi liderami w produkcji membran do obuwia są Gore-Tex i SympaTex.


Jak nosić go poprawnie?

Buty membranowe to dobry zakup dla mobilnych, niegrzecznych dzieci. Jeśli dzieci jeździć tylko w wózku lub po prostu wstał, oni membranową obuwie dla dzieci nie jest wymagana. Ona potrzebowała fidgets że wspina się z zaspy, aktywnie działa. Następnie potrzebują butów zimowych, aby ich stopy nie były mokre, nie pocą się i nie zamarzają.

Musisz go nosić na syntetycznych skarpetach lub termosach. Można nosić bawełna lub wełna z dodatkami syntetycznymi nie mniej niż dziesięć procent. Nie zaleca się bawełny ani wełny w czystej postaci.

jak nosić buty dla dziecka

Jak wybrać właściwy?

  • Zwróć uwagę na rozmiar. Wybierz nie obcisłe buty, albo stopy będą zamrażać. Od odległość powinna wynosić co najmniej centymetra wylewki buty do kciuka. Kilka rozmiarów za duży, z pokoju do wzrostu też nie trzeba wziąć ciepła, również nie będą pobierane.Nie więcej niż pół centymetra odległości od dużego palca do czubka buta.
  • Zobacz przy wyborze na podeszwie. Idealnie powinno być elastyczne, podczas spaceru będzie bardziej wygodne. podeszwa Winter powinien być elastyczny nawet przy wysokim mrozie. Elastyczna podeszwa - znak jakości obuwia. Idealnym materiałem na podeszwę jest guma.
  • Naprawdę oszacuj koszt. Jak wspomniano wcześniej, dobre buty membrana dziecka nie należy tanie. Niskie koszty - jest okazją do refleksji. Cena obuwia z membraną mówi o jego jakości. Skąpiec płaci dwa razy. Lepiej zapłacić za jakość i funkcjonalność i cieszyć się dobrej jakości buty, rzucasz tani miesiąc po skarpetki lub rozczarowany ich oczekiwań.

Pielęgnacja obuwia membranowego

opieka nad butami

Ona potrzebuje specjalnej troski. Nie ma specjalnych wymagań, tak jak zwykłe buty. Konieczne jest oczyszczenie go z zabrudzeń w czasie, wysuszenie, potraktowanie specjalnym sprayem. Taka opieka zwalnia membranę z nadmiernym stresem i jego funkcjonalność będzie trwał dłużej.

Lepiej jest kupić wodoodporny spray razem z butami. Membrana nie przepuszcza wody, ale im mniej wody naciska, tym mniejsze będzie jej zużycie. Możesz wybrać produkt, który nie zawiera silikonu. Krzemu tworzy warstewkę na powierzchni klocka, co uniemożliwia usunięcie powietrza i wilgoci butów.

Suche buty z membraną powinny znajdować się z dala od środków grzewczych. Aby wysuszyć, należy wyciągnąć wkładkę za pomocą sznurówek, rozpiąć. Więc będą schnąć szybciej.


Gama produktów na sprzedaż

Obuwie zimowe membrana jest dostępny w wielu marek, ale można zaufać tylko produkty najbardziej znanych marek, specjalizującej się w produkcji. Jakościowe i funkcjonalne obuwie membranowe jest produkowane przez norweską firmę Viking. Jego cechy - specjalne sznurowanie, antypoślizgowa podeszwa, doskonały wygląd i wiele pozytywnych recenzji. ECCO jest również bardzo popularne i wysokiej jakości, ale bardziej skoncentrowane na klimacie europejskim. Dobre dla naszych zim jest fińska marka Kuoma. Ricosta słynie z innowacyjnych rozwiązań. Produkty Skandia są jedynymi produktami, które zawierają ulepszoną trójwarstwową wkładkę. Austriacka firma Richter jest zaufana wyborem Europejczyków.

Zimowe obuwie membranowe dla dzieci jest bardzo praktyczne i niezawodne.Kupując go od wiarygodnych producentów, umiejętnie wykorzystując nowoczesne technologie i znając ich działalność, nie martwisz się o zdrowie swojego dziecka. Udane zakupy dla ciebie!


Powiązane publikacje