ss x
x

Karmienie dziecka z butelki avent


 Czekanie na cud powinno być dokładnie przygotowane na tak ważny moment. Jedną z głównych ról w tych przygotowaniach jest procedura karmienia. Po tym wszystkim, zdarza się, że po pojawieniu się problemów niemowląt: mleko nie przychodzi na czas, albo w ogóle nie może być, ze względów osobistych, matka nie jest możliwe karmienie piersią i zlewa. W tym przypadku ważnym elementem samego procesu będzie dostępność wygodnej butelki do karmienia oraz formuła mleka.

kc

Lekarze neonatolodzy, z dużym doświadczeniem w opiece nad noworodkami, radzą zwrócić uwagę na produkt brytyjskiego producenta Philips - butelki do karmienia Avent. W tym przypadku nazwa mówi sama za siebie. Składa się z dwóch słów "przybycie" i "nadejście". Pierwszy oznacza "przybycie", drugi oznacza "noworodek".

Motto firmy Philips "Jakość, czas przetestowany." Ale to prawda, ponieważ marka Avent, po raz pierwszy pojawił się w 1984 r., po raz ostatni znacznie udoskonalił produkcję i metody jej wytwarzania. A teraz nie przestaje zadowolić swoich rodziców towarami, które są naprawdę poszukiwane.

Rodzaje butelek Avent i cechy ich działania

Butelki do karmienia Avent różnią się objętością, liczbą otworów w brodawkach, które są przeznaczone dla różnych płynnych pokarmów i form. Dla najmłodszych zaleca się kupienie butelki o pojemności 125 ml. Z wiekiem, gdy wzrasta ilość spożywanego płynu, bardziej odpowiednie będzie stosowanie butelek o pojemności 260 i 330 ml.

Philips dzieli produkty na serie:
 • Naturalny;
 • Klasyczny;
 • Standardowy.

Towary grup Classic i Standard były, że tak powiem, pionierami. Te butelki są wyposażone w sutki klasycznego typu z płynnymi przejściami. Produkty naturalnej podgrupy są zorientowane na żywność, tak blisko jak to możliwe naturalnego. Pojemność i otwór są nieco szersze w porównaniu z modelami opisanymi powyżej. Istnieją również różnice w sutku. Zewnętrznie przypomina kształt piersi kobiety i jest skonstruowany tak, że dziecko musi ciężko pracować, aby zdobyć pożywienie, tak jak w przypadku mleka dla niemowląt. Avent naturalny 125 ml i 260 ml są bardziej popularne na rynku urządzeń do karmienia niemowląt.

Aby poszerzyć asortyment, Philips uzupełnia zestawy z butelkami różnych rodzajów smoczków, wykonanych z wysokiej jakości silikonu. Różnią się one szybkością przepływu cieczy. W przypadku bardzo małych modeli są one bardziej dopuszczalne przy jednym, dwóch otworach. Dziecko starsze niż sutek z szybszą głową będzie wygodniejsze. Wybierając modele ze zmiennym przepływem, należy wziąć pod uwagę, że pokarm będzie płynął dość intensywnie, ale tylko wtedy, gdy dziecko będzie bardziej aktywnie próbowało. W przypadku grubszych płynów, na przykład owsianki lub kefiru, istnieją również specjalne smarowniczki.

Email-10-karmienie piersią do karmienia butelką

Aby to mogło trwać długo, musi być odpowiednio zadbane i używane tylko zgodnie z jego przeznaczeniem. Aby zachować przydatne właściwości potraw do karmienia naturalnego Avent, wykonaj następujące czynności:

 1. Podobnie jak inne przedmioty do opieki nad dzieckiem, muszą przejść proces sterylizacji. W tym celu firma Philips produkuje specjalistyczne urządzenia Avent.
 2. Przed rozpoczęciem użytkowania należy usunąć wszystkie naklejki, rozmontować części i spłukać wodą.
 3. Używaj tylko zgodnie z instrukcją użytkowania.
 4. Użyj środków czyszczących dla dzieci. Ponieważ butelki są bardzo mocne, można je czyścić w zmywarce.

Ponieważ takie naczynia nadają się do przechowywania mleka z piersi, można je umieścić w lodówce i zamrozić. Ale warto wiedzieć, że mleko zachowa swoje użyteczne właściwości nie więcej niż 2-4 godziny.


Jak dokonać właściwego wyboru odpowiednich dań dla dziecka

Wybierając butelkę do karmienia Avent Natural w objętości 125 ml lub 260 ml nie ma specjalnej różnicy. Najważniejsze jest opisanie kryteriów, które nie pozwolą ci się pomylić.

Najważniejsze jest zapewnienie dziecku komfortu po karmieniu. Materiał, z którego wykonane jest opakowanie, musi być lekki i bezpieczny. W takim przypadku lepiej zatrzymać wybór na plastiku, odsuwając na bok szklankę, która nie jest tak mocna. Pamiętaj, aby określić, czy surowiec zawiera szkodliwe substancje. Produkty Philips, w tym seria naturalna Avent, są przyjazne dla środowiska, co świadczy o dostępności międzynarodowego paszportu.

Forma zbiorników Avent 260 ml i 125 ml może być cylindryczna lub zwężona do środka. Dla dziecka i matki druga opcja będzie bardziej akceptowalna. Wszystkie modele naczyń Avent naturalny są wyposażone w szeroką szyjkę, co jest niezwykle wygodne przy nalewaniu jedzenia i czyszczeniu pojemnika.Również doskonałym dodatkiem do tej serii są sutki o anatomicznym kształcie.

Innym ważnym aspektem jest obecność zastawki, która zapobiega lub zmniejsza ryzyko bólu i kolki u dziecka. System jego pracy jest prosty. Powietrze powraca z powrotem do pojemnika, z wyjątkiem możliwości połknięcia przez dziecko. Wszystkie modele naturalnej serii Avent są wyposażone w podwójny zawór.

Nie ignoruj ​​takiego elementu z wyboru, jak objętość. Dla butelki dla niemowląt 125 ml. Dla mieszaniny będzie to bardziej odpowiedni produkt firmy Philips o pojemności 260 ml. Ale warto wziąć pod uwagę, że dziecko w pierwszych miesiącach rośnie szybko i zaleca natychmiast kupić większą pojemność.

karmienie dziecka z butelki

Zalety przyborów do karmienia firmy Philips

Wybierając pierwsze dania dla ukochanej, rodzice opierają się na komforcie i komforcie dla siebie i dziecka. Jakie są zalety naturalnej serii Avent w porównaniu z innymi? Kierując się uwagami od rzeczywistych konsumentów, wyróżniają się następujące główne zalety takiego produktu:

 • Produkty marki Avent mogą być używane od pierwszych dni życia;
 • Wygodny dla dłoni dziecka, objętość 260 ml i obecność uchwytów;
 • Butelki mogą być podgrzewane we wrzącej wodzie, kuchence mikrofalowej i multiwarkcie;
 • Rozszerzony kark;
 • Wartości skali pomiarowej są wyraźnie widoczne i nie są usuwane wraz z upływem czasu;
 • Każda butelka do karmienia wyposażona jest w silikonową smoczek o anatomicznym kształcie, bez specyficznego zapachu i smaku;
 • Obecność zaworu anty-cewkowego;
 • Naturalne butelki Avent idealnie pasują do innych akcesoriów Philips, takich jak laktator czy grzałka;
 • Wyprodukowane z wysokiej jakości surowców przyjaznych dla środowiska.

Butelki do karmienia 260 ml są najbardziej popularne pomimo ich kosztów. Miłość i zaufanie wielu konsumentów to podstawowa nagroda dla producenta, a nie zysk. A cena to kwestia, którą można naprawić. Ponieważ wiele matek jest zaopatrzonych we wszystko, co niezbędne przed narodzinami dzieci, kupowanie produktów marki Avent będzie tańsze w sprzedaży. Również często centra handlowe dla dzieci posiadają "3 w cenie 2", co z pewnością przyniesie korzyści z przejęcia. Ale jeśli w tej chwili nie ma żadnych zniżek i akcji, można kupić zestaw kilku pojemników, które będą znacznie tańsze niż kupowanie po jednym na raz. I aby znaleźć miejsce ich zastosowania, nie będzie żadnej pracy.


Powiązane publikacje