Sztuczne porody: gdzie i jak są wytwarzane Narodaezinyusid

Są przypadki, kiedy ciąża jest pożądana, ale w pewnym momencie okazuje się, że dziecko jest ciężko chore lub matka nie może tego znieść. Jeśli standardowa aborcja medyczna jest już zbyt późna, zastosuj taką metodę, jak sztuczne narodziny.

Sztuczna dostawa jest przeprowadzana w specjalistycznej placówce medycznej, która ma wydział resuscytacji, ponieważ taka nieuprzejma ingerencja w ciało kobiety może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Sztuczna stymulacja pracy wykonywana jest przy użyciu nowoczesnych technik i leków, których zadaniem jest zmniejszenie ryzyka możliwych następstw, jednak wiele zależeć będzie od stanu zdrowia kobiet i nasilenia istniejącej patologii.

Jakie są sztuczne porody?

Do 12 tygodni każda kobieta może dobrowolnie zakończyć niechcianą ciążę, co nazywa się aborcją. Po upływie tego okresu aborcja jest zabroniona.

Termin "sztuczny poród" jest używany w kolejnych tygodniach ciąży. Przerwanie ciąży poprzez sztuczne dostarczanie odbywa się w późnym okresie ciąży z pomocą przedwczesnego porodu. Aby przeprowadzić tę procedurę, kobieta powinna mieć ścisłe medyczne lub społeczne wskazania.

Narodaezinyusid

Żaden lekarz sztucznie nie wywoła narodzin bez ważkich argumentów. Wynika to zarówno z prawnego zakazu tej praktyki, jak iz etycznej strony problemu.

Wraz z początkiem drugiego trymestru płód staje się nie tylko podobny do osoby zewnętrznej, ale także ma rozwinięte narządy zmysłów. On cierpi, więc ta procedura zamienia się w prawdziwą mąkę dla niego. Przeczytaj więcej o drugim trymestrze ciąży.

Wskazania

Sztuczny poród w domu lub tylko na życzenie kobiety jest prawnie zabroniony. Ta procedura medyczna jest wyznaczana w oddzielnych, kryzysowych sytuacjach. Zanim zostanie przeprowadzona, kobieta przechodzi pełne badanie, a lekarz rozważa wszystkie za i przeciw, biorąc pod uwagę stan zdrowia pacjenta. Oceniając uzyskany obraz kliniczny, ekspert decyduje się na sztuczne dostarczanie i pozyskuje zgodę kobiety.

Warunki ustalone dla sztucznej dostawy

Sztuczny poród jest zwykle wykonywany od 14 do 23 tygodnia ciąży. Wcześniej termin aborcja nazywa się aborcją, później - przedwczesnym porodem. W większości krajów praktyka sztucznego urodzenia jest zabroniona. W Rosji procedura ta jest przeprowadzana zgodnie z najostrzejszymi wskazaniami społecznymi i medycznymi.

Konsekwencje

Po zapoznaniu się jak zrobić sztuczną narodziny i jak długo trwają, ona rozumie, co stres ucierpi jej ciało. Konsekwencje sztucznej dostawy mogą poważnie wpłynąć na jej zdrowie. Lekarze starają się uniknąć tego niepożądanego procesu, wykonując go w ekstremalnych warunkach, a pracownicy socjalni zgodzić się na nią tylko w rozpaczliwej sytuacji.