ss x
x
Ogólne umiejętności

Filtry
Wskazówki dotyczące rozwoju dziecka za 3-4 lata
Wskazówki dotyczące rozwoju dziecka za 3-4 lata
Znajomość cech i zasad psychicznego, fizycznego i społecznego rozwoju dziecka, aby rodzice mogli lepiej zrozumieć swoje dziecko, a ćwiczenia i gry, aby pomóc rozwijać swoje zdolności.
Rozwój dziecka przedszkolnego Rozwój dziecka przedszkolnego
Edukacja przedszkolna zawsze będzie ważnym czynnikiem w tworzeniu niezwykłej osoby, a zadaniem rodziców i nauczycieli, aby w pełni przygotować mały człowiek do dorosłości.
Kształtowanie zdolności poznawczych u dzieci w ciągu 3-4 lat Kształtowanie zdolności poznawczych u dzieci w ciągu 3-4 lat
W tym artykule można dowiedzieć się o naturze wiedzy, etapy jego rozwoju w wieku przedszkolnym, cechy procesów poznawczych u dzieci w wieku 4-5 lat i sposoby uczenia się za pomocą ćwiczeń gier.
Normy rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym Normy rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym
W tym artykule można dowiedzieć się o funkcjach starszych dzieci w wieku przedszkolnym oraz warunków niezbędnych do pełnego rozwoju ich zdolności intelektualnych i niezależności.
Najlepsze metody rozwoju przedszkolaków Najlepsze metody rozwoju przedszkolaków
W tym artykule opisano najważniejsze aspekty działań z dzieci w wieku przedszkolnym i roli rodziców w tym procesie. Oprócz ogólnych informacji, jako przykład dołączony popularnych zadań inteligencji, uwagi i języka.
Kalendarz do rozwoju pięcioletniego dziecka Kalendarz do rozwoju pięcioletniego dziecka
Poznawczy rozwój dzieci 5-6 lat: że dziecko powinno być w stanie zrobić, aby rozwijać pamięć, myślenie, wskazówki dla rodziców i opiekunów placówek przedszkolnych.